MÖBLER / Bord / Bordshalva 5348103

nr 534 8103

Bordshalva

1800-tal, björk, längd: 120, djup: 60, höjd: 77 (skador)

Utrop:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 4 augusti 2008
kl 16:43:27

30/7 22:17:33 1      Vinnande bud
3/8 15:37:28 2      300 kr